O nás

Rekreační zařízení Penzion Lhotsko patří svoji polohou a okolím k vynikajícím příležitostem pro pobyty dětí, rodin, sportovních, uměleckých i jiných zájmových skupin.

K dispozici jsou společenská místnost, jídelna, hřiště na volejbal, místní koupaliště, travnaté plochy i restaurace umístěná v budově, v létě potom s milým posezením na terase. Zvlášť vhodný je objekt pro významné životní události - svatba, narozeniny apod.

Zázemí penzionu je výborné pro pobyty dětí na škole v přírodě. V exteriéru budovy se nacházejí chatky a bungalovy, které jsou vhodné pro pobyt dětí nejen na škole v přírodě, ale i na školní výlety, popřípadě letních táborů nebo soustředění. Příroda v okolí osady Lhotsko patří mezi hojně navštěvovaná místa milovníky turistiky. Nedaleko od osady je známá hora Sedlo, kolem Lhotska jsou četné lesy vhodné k houbaření i odpočinku. Ve stejných vzdálenostech nalezneme další neméně hezké prostředí vesnic Srdov (lidová architektura), Lovečkovice a zejména Levín se svými historickými památkami. Snad největším lákadlem pro milovníky historie je bezesporu návštěva nedalekého Úštěku.

1990

TRADICE OD ROKU

116

UBYTOVACÍ KAPACITA

31

ROČNÍKŮ LHT

11

BUNGALOVŮ